portfolio

"Chwile ulotne chwytam, jak sygnał satelita"

Chwile Ulotne, PFK

Wraz z moją miłością do fotografii rozwijam także wiele innych zainteresowań. Pasja ta uchyla drzwi do wielu innych światów. Otwiera oczy tak abyśmy mogli nie tylko patrzeć ale również widzieć. Jednym z tych światów jest pszczelarstwo którego liczne ślady można zaobserwować w moim Portfolio.

Odtwórz wideo

15/06/2019

DSC04501

to my, potęcjał tkwi w nas samych

patrzysz ale czy widzisz

nasza pasja, nasza pasieka

Spośród setek zrobionych zdjęć fotograf decyduje o tym które pokaże światu. Jakie jest moje kryterium? Bardzo proste…są to zdjęcia które po prostu mi się podobają. NIe szukam w nich ideału lecz bardziej opowieści, nie chowam niedoskonałości lecz je udoskonalam. Przedstawiam je tak jak je widzę a nie tak jak komuś się widzi… z  duszą w obiektywie LenSouL.

to co nas otacza 

nie zawsze rozmiar ma znaczenie

nigdy nie wiesz kiedy coś wpadnie Ci w oko

szukam stylu

Jeżeli jestem od wszystkiego to jestem do niczego? Podczas robienia zdjęć  staram się wyłapywać co sprawia mi największą przyjemość. Czy są to określone miejsca, sytuacje, ustawienia aparatu, spontaniczność ? Do tej pory odkryłem kilka takich czynników. Tolerancja maleje wraz z doświadczeniem, czuję że się rozwijam i szukam stylu. 

DSC03246

Nie wiem co lubię bardziej, ten dźwięk latających wokoło pszczół, zapach ula czy  poczucie bycia na innej planecie gdzie czas i problemy nie istnieją. 

Las

Uwielbiam odwiedzać Las z aparatem… i moim “charcim” kompanem.  Odpoczynek dla głowy i uszu ale nie dla migawki w aparacie. 

Oto Robak. Jedna z miłości mojego życia.  Obecny przy większości zrobionych przezemnie zdjęć. Taki mój “piąty element”